Medarbejdere

 

Medarbejdere                    

 

user

Anne Mette Lytzen

Adm. direktør

cand.mag

am.lytzen@kirstein.as

+45 33 18 99 56

user

Jan Willers

Direktør

cand.merc.fir

j.willers@kirstein.as

+45 33 18 99 55

user

Casper Hammerich, CAIA

Principal

cand.merc.fir

c.hammerich@kirstein.as

+45 33 18 99 57

 

user

Simon Sparre

Investment Consultant

cand.polit

s.sparre@kirstein.as

+45 33 18 99 58

user

Mikkel Kirkegaard Hansen

Investment Consultant

cand.oecon

m.hansen@kirstein.as

+45 33 18 99 63

user

Sarah Henriksen

Market Research Consultant

cand.mag. i Virksomhedskommunikation

s.henriksen@kirstein.as

+45 33 18 99 69

 

user

Nikolaj Fenger Erhardtsen

Investment Analyst

stud.polit

n.erhardtsen@kirstein.as

user

Albert Geisler Fox

Investment Analyst

stud.polit

a.fox@kirstein.as

user

Marcus Vesth Klausen

Market Research Analyst

stud.merc.psykologi

m.klausen@kirstein.as

+45 33 18 99 59

 

user

Lars Kier

Market Research Analyst

stud.merc.imm

l.kier@kirstein.as

+45 33 18 99 59

user

Jakob Stark

Market Research Analyst

stud.mag.russisk

m.klausen@kirstein.as

+45 33 18 99 59

user

Lars Kloster Sørensen

Market Reseach Analyst

stud.merc.iba

l.sorensen@kirstein.as

+45 33 18 99 59

 

user

Julie Sofie Thaning

Communication Consultant

cand.merc.psykologi

j.thaning@kirstein.as

Tel.: +45 33 18 99 60

user

Helle Hind

Office Assistant

h.hind@kirstein.as

+45 33 18 99 52

user

Teresa Geertsen

Proofreader

stud.mag.lingvistik

t.geertsen@kirstein.as

                 

Boston                         

                      

user

Martin Sønderskov Nielsen

President
cand.merc.fsm

m.nielsen@kirstein.as

+1 617 217 2840

 

 

 

KONTAKT

Copenhagen Office
Kristen Bernikowsgade 6, 2.
DK-1105 Copenhagen
Phone: +45 3391 9050
Email: info@kirstein.as

Boston Office
225 Franklin Street
Suite 2600
Phone: +1 617 217 2840

KORT OM KIRSTEIN A/S

Kirstein A/S rådgiver kapitalforvaltere i at styrke deres forretning og har i mere end et årti været konsulent for nogle af de største danske og internationale forvaltere. Vi fungerer som en strategisk og operationel sparringspartner, og samarbejdet er skræddersyet og tilpasset den enkelte forvalters behov. Vores konsulenter er alle investeringsprofessionelle, og et samarbejde med os betyder, at kapitalforvalteren får adgang til direkte og personlig rådgivning.

Seneste nyheder

VELKOMMEN TIL KAROLINE

BOSTON NEWSLETTER: THE LATEST INVESTMENT TRENDS IN THE NORDIC REGION

VELKOMMMEN TIL TO NYE MEDARBEJDERE!